На покинутому пустирі виявили цвинтар рідкісних британських ретро-авто > Gercek Tesisat

На покинутому пустирі виявили цвинтар рідкісних британських ретро-авто

У Великій Британії виявили цвинтар ретро-автомобілів. Кілька десятків старовинних машин 50-70-х років випуску роками іржавіють просто неба. Про це пише видання Daily Mail.

Сміттєзвалище з колекційними автомобілями виявили в одному з передмість шотландського Единбурга. Машини зібрані у дворі занедбаного будинку і з них видно, що занедбані вони вже понад десять років.

Колекційні авто вкриті іржею і в них вибиті шибки. Крізь деякі машини навіть проросли кущі. Частина автомобілів побували у ДТП та перетворилися на купи металу.

На автоцвинтарі переважають Jaguar різних років випуску. Зокрема, можна впізнати розкішний седан Mark VII кінця 50-х і спортивний Jaguar Mark 2 60-х років. У хорошому стані вони можуть коштувати від 50 до 100 тисяч доларів.

Є й пізніші моделі кінця 70-х – спорткар Jaguar XJS, і навіть седан і купе XJ. Крім того, на звалищі ідентифікували розкішний Daimler Sovereign 420 та сімейний Austin A70.

Поки невідомо, чому автомобілі виявилися занедбаними. Зважаючи на все, власник зібрав їх для колекції, проте з якоїсь причини не зміг відновити. Тепер реставрація цих машин буде дуже складною та недешевою.

admin

Наверх