На аукціон виставлений дивовижний гібрид човна та будинку на колесах > Gercek Tesisat

На аукціон виставлений дивовижний гібрид човна та будинку на колесах

У США на аукціон Barrett-Jackson виставили дуже нестандартний транспортний засіб. Boaterhome – своєрідний гібрид автобудинку та катера. Докладно про нього розповіли на офіційному вебсайті аукціонного дому.

Boaterhome збудовано на базі фургона Ford Econoline. Його подовжили до 11 м, а також додали третю вісь і спеціальну платформу ззаду. На неї вантажиться 8,5-метровий катер, причому стає своєрідним продовженням будинку на колесах, адже його каюта з’єднується з житловим відсіком Ford. На воду човен опускається за допомогою лебідки.

Усередині обладнані кухня з раковиною та плитою, вітальня з обіднім столом, кілька спальних місць і повноцінний санвузол. В обробці використані дорогі шкіра та дерево, а оснащення включає кондиціонер.

Автодім Boaterhome оснащений величезним бензиновим V8 об’ємом 7,5 л і здатний розвинути 160 км/год. Катер також має вісімку, але 4,2-літрову, а його максимальна швидкість становить 64 км/год.

Як не дивно, цей диво-апарат не є одиничним прототипом, його навіть випускали – всього в 1986 зібрано 21 Boaterhome. Нині більшість із них зберігаються в приватних колекціях.

admin

Наверх