На аукціон виставили знамените авто Зеленського із серіалу «Слуга народу» > Gercek Tesisat

На аукціон виставили знамените авто Зеленського із серіалу «Слуга народу»

В Україні на аукціон виставили пікап Chevrolet Silverado 2005 випуску. Автомобіль уславився тим, що знімався у серіалі «Слуга народу». Про це повідомляється на сторінці аукціону у Facebook.

Саме на цьому на яскраво-червоному Chevrolet Silverado возили персонажа Володимира Зеленського, Василя Голобородька. Втім, зараз у машини інший колір – хакі. Кіногероя вже давно передали захисникам України, і зараз він перебуває на лінії фронту.

Пікап непогано проявив себе в бойових умовах, але тепер підрозділ потребує більш відповідного та спеціально підготовленого транспорту. Саме на його покупку і підуть кошти, що були виручені на аукціоні.

Стартова ціна Chevrolet Silverado складає 7 500 доларів. Аукціон проводиться онлайн і всі учасники повинні внести 5 000 гривень депозиту.

Пікап Chevrolet Silverado 2005 оснащений 4,3-літровою 190-сильною бензиновою шісткою і 4-ступінчастою автоматичною КПП, також встановлено ГБО. Оснащення досить багате – враховує шкіряний салон, кондиціонер, електропакет, камеру заднього виду, сигналізацію з автозапуском, мультимедіа Pioneer та акустику із сабвуфером.

admin

Наверх