Найдешевший електромобіль Tesla вперше помітили під час тестів > Gercek Tesisat

Найдешевший електромобіль Tesla вперше помітили під час тестів

Tesla планує розширити модельну лінійку за рахунок появи нового компактного кросовера. Тестовий прототип уперше помітили в Китаї. Про це повідомили на сайті Autoevolution.

Tesla працює над новим бюджетним кросовером, який стане найдешевшою моделлю бренду. Помічений у Китаї тестовий зразок має кілька цікавих деталей.

Передня та задня оптика прототипа має характерний для Tesla стиль, але він використовує кузов від кросовера Mazda CX-30. Залишилися на місці навіть місце для вихлопної труби в задньому бампері та кришка паливного бака.

Використання Mazda CX-30 як основи для прототипу не обов’язково говорить про те, що бренди спільно працюють над новою моделлю. Найімовірніше, так Tesla хочуть заплутати фотографів.

Компактний кросовер використовується лише для того, щоб протестувати нову колісну базу. Нагадаємо, що в Mazda CX-30 вона становить 2660 сантиметрів.

Найдоступніша Tesla може бути представлена на Дні інвестора бренду, який відбудеться 1 березня. На заході покажуть не лише автомобіль, а й нову платформу третього покоління.

У Tesla заявили, що нова архітектура зменшить виробничі витрати вдвічі. Крім цього, очікуються акумуляторні батареї наступного покоління.

За чутками, найдешевша модель Tesla має бути представлена 1 березня 2023 року. Проте компанія офіційно не підтвердила цієї інформації.

admin

Наверх