Компанія Savage Rivale представила електричний багі Coastrunner > Gercek Tesisat

Компанія Savage Rivale представила електричний багі Coastrunner

Молода компанія Savage Rivale із Нідерландів представила проєкт легкого багі на електротязі. Модель Coastrunner має просту та легку конструкцію, а запасу електрики вистачить, щоб подолати до 20 км.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Невелика компанія Savage Rivale існує 15 років і за цей час заявила про себе кількома сміливими проєктами, такими як спорткар Roadyacht GTS (2009) та яхта Mirage 18GT. Нове дітище команди ентузіастів є багі з відкритим чотиримісним салоном та дорожнім просвітом 215 мм.

У конструкції Coastrunner використовується легке алюмінієве шасі зі сталевим захисним каркасом та композитними зовнішніми панелями. Завдяки цьому багі важить лише 800 кг. Дизайн у стилі «техно» вийшов яскравим та самобутнім. Автомобіль отримав ефектну LED-світлотехніку, тканинний складний дах, масивні бампери та захисні балки спереду та з боків кузова.

Автомобіль дозволяє перевозити водія та трьох пасажирів, до послуг яких є аудіосистема, інфорозважальна система із сенсорним дисплеєм та аналогова шкала приладів. Зі світу яхт електрокар успадкував декоративні дерев’яні вставки, які використовуються на панелі приладів, на підлозі та для оздоблення кришки багажного відділення, яке здатне вмістити 60-літровий холодильних для закусок та напоїв.

Багі приводиться в рух розташованим ззаду компактним електромотором, що розвиває потужність 50 кВт (68 к.с.) і має крутний момент 200 Нм. З його допомогою Coastrunner здатний розвивати швидкість до 120 км/год. Живлення для електромотора забезпечує батарея місткістю 20 кВтг, розташована під підлогою салону. За даними виробника, вона гарантує пробіг на одній зарядці до 200 км, а на поповнення запасу енергії потрібно 30 хвилин.

Savage Rivale планує розпочати виробництво електромобіля Coastrunner наступного року. Покупці зможуть вибрати різні варіанти кольорів, матеріалів оздоблення та додаткових аксесуарів.

admin

Наверх