Компанія RAM опублікувала тизер нового електричного пікапа > Gercek Tesisat

Компанія RAM опублікувала тизер нового електричного пікапа

Перший електричний пікап Ram надійде у продаж наступного року. Автовиробник сьогодні підтвердив, що він називатиметься Ram 1500 Rev. У підтвердження цього марка випустила два тизерні зображення серійного пікапа.

Два зображення-тизери не розкривають нічого, окрім деяких елементів зовнішнього дизайну моделі. Проте є кілька видимих деталей, які розкривають його виробничий статус. На одній фотографії видно закриту решітку радіатора пікапа та товсті світлодіодні денні ходові вогні. Видна камера, звернена вперед.

На другому зображенні видно агресивний значок REV на капоті. Він також був на концепті, але капот серійної вантажівки виглядає набагато гострішим, ніж у концепту, а написи набагато легше читати. Пікап також має двірники, яких не було видно на концепті.

Неясно, яку частину дизайну концепту буде перенесено на серійний пікап. Після його презентації на виставці CES 2023 у Лас-Вегасі генеральний директор Stellantis Карлос Таварес сказав, що дизайн був просто концепцією, яка «відбиває те, що ми хочемо зробити».

Ram представив концепцію з усіма прибамбасами – системою зарядки постійного струму на 800 вольт, кермовим керуванням усіма чотирма колесами та компонуванням з двома двигунами. Тим не менш, автовиробник замовчував деталі силової установки і продуктивності. Автовиробник зробив концепцію на базі платформи Stellantis STLA Frame, яка повинна лежати в основі багатьох великих акумуляторних електромобілів від конгломерату.

Ми точно знаємо, що Ram 1500 Rev буде оснащений силовою установкою зі збільшеним запасом ходу. Генеральний директор Ram Майк Коваль-молодший зробив одкровення понад рік тому. Нещодавно він повторив, що інтерес Ram до інших силових агрегатів допоможе Ram виділити свій електромобіль серед конкурентів. Це може здатися дивним доповненням, але буксирування та перевезення скорочують запас ходу вантажівки.

admin

Наверх