Компанія Porsche показала новий мінівен > Gercek Tesisat

Компанія Porsche показала новий мінівен

Нідерландський підрозділ Porsche представив новий фургон Porsche представило новый фургон Renndienst. У минулому такі фургони підтримували гоночні команди німецької марки. Але, на відміну від своїх «паливних» попередників, сучасна реінкарнація базується на повністю електричному Volkswagen ID.Buzz. Загалом збудували вісім таких фургонів. Їх виставлять у голландських центрах Porsche.

Buzz Renndienst став свого роду продовженням попередніх фургонів T1 та T2 Rennienst. Кузов спеціального ID.Buzz пофарбований у фірмовий відтінок Burgundy Red із контрастною білою графікою Porsche та Renndienst на дверях та задніх бічних вікнах.

Основою для Buzz Renndienst стала пасажирська версія VW ID. Buzz 1st Max. Такий мінівен укомплектований одним електродвигуном потужністю 204 к.с. (встановлений на задній осі) та акумуляторним блоком ємністю 77 кВт.год.

Перший Porsche Renndienst брав участь у гонках Mille Miglia ще у 1954 році як машина підтримки. Він був побудований на T1 й пропонував достатньо місця для інструментів та запасних частин гоночної команди. У період з 50-х по 70-і роки минулого століття німецька марка активно використовувала фургони на базі Volkswagen Transporter (T1 та T2) для підтримки своїх легендарних гоночних автомобілів, таких як 904, 908, 910 та 917. Слідуючи за командами, вони проїхали сотні тисяч кілометрів від траси до траси.

Renndienst служили і мобільними сервісними центрами, і тимчасовими готелями для інженерів та інших членів команди. Деякі із уцілілих екземплярів й досі зберігаються у музеях та приватних колекціях.

Після завершення виставки нові мінівени Rennienst планують використовувати у рекламних цілях на різних заходах, а також як маршрутні автобуси.

admin

Наверх