Компанія Paramount показала оновлений бронеавтомобіль Marauder Mark 2 > Gercek Tesisat

Компанія Paramount показала оновлений бронеавтомобіль Marauder Mark 2

Південноафриканська компанія Paramount Group, яка спеціалізується на продукції армійської та оборонної галузі, оновила свій бронеавтомобіль Marauder. Представлений у 2007 році позашляховик за півтора десятиліття розійшовся тиражем у кілька сотень екземплярів у всьому світі, а зірковою годиною моделі стала зйомка у шоу Top Gear, коли Річард Хаммонд протестував Marauder у Південній Африці. Наразі у бронеавтомобіля з’явився наступник у вигляді оновленої версії моделі.

Дизайн Marauder Mark 2 залишився практично незмінним, але при цьому отримав серйозно доопрацьовану конструкцію. Двошаровий корпус-монок має захист від саморобних вибухових пристроїв і мін, не кажучи вже про захист від стрілецької зброї.

Paramount Group оптимізував конструкцію, що дозволяє не просто випускати ліво- та праворульні автомобілі на одному конвеєрі, але й менш ніж за дві години конвертувати бронемашину з лівого керма на праве і навпаки.

До інших доопрацювань відноситься оновлений інтерфейс водія задля покращення ергономіки, комфорту та функціональності, які знижують стомлюваність екіпажу.

Marauder експлуатується в Африці, на Близькому Сході, в Центральній Азії та Південно-Східній Азії – бронеавтомобіль оптимізований для роботи в екстремальних умовах від -20 до +50 градусів за Цельсієм, а також адаптований для авіаперевезень на транспортному літаку Lockheed C-130 Hercules та вертольоті Boeing CH-47 Chinook.

admin

Наверх