Компанія Panerai зробила ексклюзивний годинник для Brabus > Gercek Tesisat

Компанія Panerai зробила ексклюзивний годинник для Brabus

Німецьке тюнінг-ательє Brabus, яке починало з доопрацювання автомобілів Mercedes-Benz, а згодом виросло до реставратора класичних машин, творця спортивних катерів і навіть до виробника власних мотоциклів, активно освоює ринок дорогих годинників. Спільно з італійським виробником люксових годинників Officine Panerai була створена модель хронографа з довгою назвою Panerai Submersible S Brabus Experience Edition і безпомилково впізнаваним чорно-червоним дизайном.

Годинник отримав 47-міліметровий корпус, виготовлений з Carbotech – легкого композитного матеріалу на основі вуглецевого волокна з темним мармуровим малюнком та високою корозійною стійкістю. Основний чорний колір розбавлений численними яскраво-червоними акцентами, які відсилають до червоних елементів у дизайні автомобілів Brabus.

У комплекті з годинником поставляються шкіряний ремінець, виготовлений у майстерні тюнінг-ательє, та спортивний силіконовий ремінь. В основу моделі ліг існуючий у лінійці Panerai калібр P.4000, який був доопрацьований і став калібром P. 4001/S – автоматичним скелетонізованим механізмом із триденним запасом ходу, який можна спостерігати крізь прозоре віконце на звороті корпусу.

Тираж Panerai Submersible S Brabus Experience Edition обмежений 22 екземплярами. Вартість годинника не названа, але якщо враховувати, що в ціну аксесуара входить багатоденна подорож Середземним морем з пригодами, проживанням у готелях преміум-класу, вишуканою кухнею та культурними розвагами, то хронограф явно не буде бюджетним.

admin

Наверх