Компанія Ford розкрила характеристики рекордного супердизеля V8 > Gercek Tesisat

Компанія Ford розкрила характеристики рекордного супердизеля V8

Компанія Ford розкрила характеристики важких пікапів F-Series Super Duty нового покоління. Для «вантажівок» став доступний супердизель V8 рекордної продуктивності: агрегат об’ємом 6,7 літра розвиває до 507 кінських сил і 1627 Нм моменту! Альтернатива – бензинові V8 об’ємом 6,8 та 7,3 літра віддачею 411 та 436 кінських сил відповідно.

Прем’єра нового сімейства Ford F-Series Super Duty відбулася місяць тому, але основні характеристики «вантажівок» розкрили лише зараз. «Блакитний овал» не обдурив: Super Duty побив рекорд RAM 3500 HD з буксирування і ще більше відірвався від Chevrolet Silverado HD.

Новий Ford Super Duty здатний буксирувати причіп повною масою 18143 кілограми. Попередній рекорд покращено відразу на 1315 кілограмів! Втім, таким «здібним» тягачом може бути пікап з 507-сильним турбодизелем та опціональним пакетом Max Tow, і то за умови, що причіп закріплений за схемою Gooseneck із опорою на кузов.

Покупці бензинових версій будуть змушені погодитися на скромніші характеристики: з мотором Godzilla V8 7.3 (436 сил, 658 Нм) максимальна маса причепа, що буксирується, падає до 9980 кілограмів, що теж є рекордом у класі. Найдоступніші Ford Super Duty комплектуються новим 6,8-літровим V8 потужністю 411 сил і моментом 603 Нм.

Базовий задньопривідний Ford F-Series Super Duty обійдеться в 44 тисячі доларів, повний привід доступний для всіх «вантажівок», починаючи з «другої» комплектації XLT. Прайс-лист опублікують пізніше, але вже зрозуміло, що найоснащеніші і найважчі пікапи коштуватимуть близько 100 тисяч доларів. Постачання вантажівок розпочнеться навесні 2023 року.

admin

Наверх