Китай залишається найбільшим авторинком у світі > Gercek Tesisat

Китай залишається найбільшим авторинком у світі

У рейтингу світових продажів автомашин в 2022 відбулися цікаві перестановки. Якщо підсумувати обсяги продажів на ринках 78 країн світу та порівняти цифру з показниками 2021 року, то обсяг продажу нових авто знизився на 2 відсотки до 78,49 млн одиниць.

У першій десятці – цікаві перестановки. Перше та друге місця в рейтингу займають Китай та США відповідно. Третє місце посіла Індія. Вибухове зростання попиту (на 24 відсотки!) було зумовлене великою кількістю нових та цікавих моделей за дуже привабливими цінами.

Це, безумовно, найнесподіваніша зміна у ТОП-10. Крім того, вперше в історії Індія зайняла третє місце. Японія зазвичай була ринком номер 3, в основному через величезний попит на доступні кей-кари. Проте японський ринок давно перестав зростати.

У Бразилії попит на нові авто впав на 1 відсоток, що є скромним падінням, яке випереджає ринки Великобританії та Франції, де продажі впали на 5 відсотків і 10 відсотків відповідно.

Більшість ринків у Південно-Східній Азії зросла. Наприклад, Індонезія випередила Іспанію і стала 14-м за величиною авторинком. Все завдяки появі BEV місцевого виробництва (акумуляторних електромобілів), таких як Wuling Air EV. Попит на ці автомобілі сприяє зростанню ринку.

admin

Наверх