Китайська Voyah готує відразу два варіанти нового 5-метрового седана > Gercek Tesisat

Китайська Voyah готує відразу два варіанти нового 5-метрового седана

Компанія Voyah, що випускає преміальні автомобілі, запатентувала свою третю модель – седан H53. Зображення моделі із кузовом довжиною п’яти метрів публікує видання CarNewsChina з посиланням на китайський Мінпром. Судячи з них, новинці дістанеться кузов з похилим дахом, що робить її схожою на ліфтбек, і два варіанти оформлення передньої частини, які натякають на різні силові установки. 

Voyah H53 побудований на базі концепт-кара i-Land, показаного ще в 2020 році. Згідно з джерелами, серійний варіант отримає значні габарити: довжина кузова седана перевищить п’ять метрів – тобто, він виявиться помітно довшим за Toyota Camry.

Voyah запатентувала відразу дві версії новинки, що відрізняються дизайном передка. Перша, із заглушкою спереду, отримає повністю електричну силову установку. Другій же дістанеться більш спортивний бампер і повноцінна решітка радіатора: ймовірно, вона охолоджуватиме паливний мотор, який складе компанію електродвигуна в гібридному варіанті.

У обох моделей моноліхтар на кормі зі стоп-сигналом, що заходить на кришку багажника. Збоку видно сховані в кузові дверні ручки, традиційні дзеркала заднього виду і мінімалістичні п’ятиспицеві колісні диски. У салоні, який раніше частково розкрили фотошпигуни, встановлено велике табло, що поєднує екран мультимедійної системи та панель приладів.

Прем’єра Voyah H53 запланована на автосалоні у китайському Гуанчжоу, який відбудеться у листопаді 2022 року. Очікується, що у продаж нова модель марки надійде у другому кварталі 2023 року.

admin

Наверх