Дизайнери представили популярні автомобілі у стилістиці Tesla Cybertruck > Gercek Tesisat

Дизайнери представили популярні автомобілі у стилістиці Tesla Cybertruck

Дизайнери показали, як виглядали б популярні автомобілі, якби їх виконали в стилі електричного пікапа Tesla Cybertruck. Проєкт опубліковано на сайті Autoevolution.

Якщо ви коли-небудь замислювалися про те, як би виглядали незграбні Volkswagen Bettle або Bugatti Veyron, то тепер у вас є можливість побачити ці авто в такому вигляді. Такі автомобілі оцінив би Ілон Маск.

Tesla Cybertruck викликав спірну реакцію серед автолюбителів, коли його представили уперше. Деякі висміяли незграбний дизайн пікапа, а інші оцінили його за сміливість.

Загалом дизайнери підготували п’ять автомобілів у стилістиці Tesla Cybertruck. Вони також справляють спірне враження.

Найшвидший гіперкар 2000-х Bugatti Veyron втратив всі закруглені елементи екстер’єру. Тепер він став незграбним, що навряд чи дозволило б йому розганятися понад 400 км/год.

А що щодо «жука» Volkswagen Bettle? Один із найкругліших сучасних автомобілів отримав прямокутні фари та гострі грані кузова.

MINI Cooper у стилі Tesla Cybertruck виглядає як авто з майбутнього. На решітці радіатора з’явився британський прапор, який доповнює дизайн авто.

Інші авто також залишилися пізнаваними, але тепер сприймаються по-новому. Деяким із них таке «перетворення» навіть пішло на користь.

admin

Наверх