Дизайнери показали зовнішність електромобіля Nissan Micra > Gercek Tesisat

Дизайнери показали зовнішність електромобіля Nissan Micra

Компанія Nissan планує у 2025 чи 2026 році випустити на ринок Nissan Micra нового покоління, який отримає електричну силову установку. Дизайнери французького видання L’argus показали на рендерному зображенні як він приблизно виглядатиме.

Nissan Micra випускають із 1982 року. Це одна із найпопулярніших моделей Nissan, незважаючи на її маленькі розміри. У 2024 році Nissan зніме з конвеєра Micra поточного покоління. Але вже через один або два роки після цього з’явиться електрична Micra.

Nissan Micra шостого покоління збудують на базі електромобіля Renault 5, який з’явиться у продажу у середині 2024 року. Тобто, технічно ці міські електрокари будуть практично ідентичними. Так, нова Micra, як і Renault 5, буде доступна у двох варіантах потужності (125 та 150 к.с.) й з двома батареями (42 та 52 кВтг). І, як наслідок, запас ходу у них буде приблизно однаковий.

Очікується, що електричну Micra випускатимуть на заводі Renault у Мобежі на півночі Франції. До речі, на цьому заводі вже випускають електричний кросовер Renault Megane E-Tech Electric. У Мобежі за кілька років планують налагодити серійне виробництво ще кількох нових електромобілів компанії Renault.

admin

Наверх