Водіям змінили перелік необхідних документів для перетину кордону > Gercek Tesisat

Водіям змінили перелік необхідних документів для перетину кордону

До переліку документів для перетину кордону під час воєнного стану водіям чоловікам призовного віку додалася нова довідка.

Довідку про інвалідність видану виключно за висновком медико-соціальної експертизи було вилучено із переліку документів, які дозволяють виїхати за межі України чоловікам призовного віку. Тепер на кордоні потрібно надати додаткове свідоцтво, яке б підтверджувало відповідність особистих даних з діагнозом. Про це йдеться у постанові, опублікованій на сайті Кабміну.

Слід зазначити, що відповідна норма для осіб з інвалідністю зовсім не є нововведенням, а діє ще з листопада 2022 року. Приводом для змін став той факт, що довідка не містить персональних даних, що дозволяють ідентифікувати особу.

Тому українець, який має оформлену інвалідність, може виїхати з країни до кінця воєнного стану, але для цього він має надати один із зазначених документів:

  • Посвідчення, що підтверджує відповідну інвалідність;
  • Пенсійне посвідчення або посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги;
  • Довідка про отримання пільг людини з інвалідністю, яка не має права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Міністерством соціальної політики.

admin

Наверх