Більшість кросоверів провалили тест ременів безпеки > Gercek Tesisat

Більшість кросоверів провалили тест ременів безпеки

Американський Страховий інститут безпеки дорожнього руху (IIHS) продовжує різноманітно випробовувати автомобілі з метою зробити їх безпечнішим. Цього разу фахівці оцінили 26 кросоверів щодо наявності достатніх візуальних та звукових сигналів, що нагадують водієві та пасажирам про необхідність пристебнути ремені безпеки. Лише два позашляховики удостоїлися від експертів оцінки «Добре».

У ході дослідження експерти оцінювали співвідношення висоти тону та частоти повторення звукового попередження, а також візуальні сигнали. В результаті випробувань лише Subaru Ascent та Forester отримали оцінку «Добре». Трохи гірше оснащені Hyundai Palisade та Tucson, а також Nissan Pathfinder та Rogue. Інші автомобілі обладнані невідповідно чи погано.

Для позитивної оцінки автомобілі повинні бути оснащені гучною звуковою сигналізацією, яку легко почути на тлі стороннього шуму в салоні. Візуальні та звукові нагадування повинні зберігатися щонайменше 90 секунд, якщо ремінь безпеки зайнятого сидіння першому ряду залишається не пристебнутим. Для пасажирів другого ряду час необхідного звукового супроводу складає 30 секунд. Крім того, автомобіль повинен подавати візуальний сигнал під час запуску двигуна.

Щоб отримати від експертів прийнятну оцінку, транспортний засіб має відповідати всім вимогам, які застосовуються для пасажирів першого ряду сидінь. Граничний показник заробили моделі, що мають хоча б восьмисекундне звукове сповіщення для передніх пасажирів. Автомобілі з нагадуванням про необхідність пристебнути ремені менш як вісім секунд отримали оцінку «Погано».

Результати можно побачити перейшовши за посиланням.

admin

Наверх