Американці показали екстремальний електричний пікап > Gercek Tesisat

Американці показали екстремальний електричний пікап

Американський виробник комерційної техніки Cenntro Electric Group презентував невеликий електричний пікап TeeMak. Він надійде у продаж до кінця першого кварталу цього року і щороку випускатимуть по 1500-2000 таких авто вартістю від 20 000 до 30 000 доларів. Подробиці новинки розкрили на офіційному сайті компанії.

Новий Cenntro TeeMak – субкомпактний пікап, який належить до категорії ATV (баггі, мотовсюдиходи). У нього незграбний дизайн з короткими звисами кузова, а замість дверей передбачені сталеві дуги. На вибір запропонують версії вантажопідйомністю 360 та 1000 кг.

Розміри Cenntro TeeMak:

  • Довжина – 4010 мм
  • Ширина – 1600 мм
  • Висота – 2150 мм
  • Колісна база – 2500 мм

Топова модифікація Desert Beaver підготовлена до бездоріжжя. Вона отримала посилені бампери, позашляхову гуму, лебідку та додаткову оптику на даху. Лобове скло захищене сіткою. Електромобіль доступний тільки із заднім приводом, зате у нього величезний кліренс – 457 мм.

У топовій версії салон Cenntro TeeMak оброблений шкірою та алькантарою, а також встановлені спортивні сидіння. Показ приладів виведено на невеликий дисплей.

Електричний пікап оснащений двигуном з піковою потужністю 20,4 к.с., а його максимальна швидкість обмежена на 55 км/год. На вибір запропонують батареї ємністю 11,5 та 15 кВт.год: запас ходу становить 75 та 110 км, відповідно.

admin

Наверх