Акції Toyota та Subaru впали через відкликання дебютних електромобілів > Gercek Tesisat

Акції Toyota та Subaru впали через відкликання дебютних електромобілів

Акції японських автовиробників Toyota і Subaru впали після того, як вони оголосили про відкликання побудованих на єдиній платформі електромобілів bZ4X і Solterra, які стали дебютними для обох компаній. Через ослаблення болтів маточини можливе непередбачене від’єднання колеса, тому власників машин, що вийшли всього два місяці тому, попросили взагалі не сідати за кермо.

Відкликання посилило проблеми обох автобрендів, і насамперед Toyota, яка за останній рік була змушена скорочувати виробництво через дефіцит чипів, а також протистояти тиску інвесторів, незадоволених запізнілою появою електричних моделей.

Японський автогігант колись був улюбленим автобрендом у екологів за те, що гібрид Prius став популярним по всьому світу, проте за похвалою пішла критика через відсутність планів відмови від ДВЗ – компанія аргументувала свою позицію необхідністю мати різні пропозиції для різних ринків і клієнтів.

Швидкий відклик довгоочікуваного електромобіля дійсно вдарив по репутації обох компаній, що брали участь у розробці: акції Subaru, які втрачали при торгах до 5%, зупинилися на позначці -2,8%, тоді як активи Toyota втратили в ціні 0,7%. Проблема виявилася, коли машини були доставлені до США, і нові власники піддали їх агресивним випробуванням. На щастя, на даний момент повідомлень про викликані дефектом нещасні випадки поки не надходило. Toyota та Subaru ще не ухвалили рішення про терміни усунення проблеми, оскільки її причину досі не встановлено. При цьому, за словами Toyota, відгук торкнувся не всіх екземплярів моделі.

admin

Наверх