Автоцентри «Атлант-М» в Києві очікують у червні поставку автомобілів Golf Life > Gercek Tesisat

Автоцентри «Атлант-М» в Києві очікують у червні поставку автомобілів Golf Life

Информация размещена на правах рекламы:

Golf – одна з легендарних моделей бренду Volkswagen. В Україні модель 8 покоління офіційно представлена в кількох комплектаціях, серед яких найпривабливішу ціну має саме комплектація Life з європейським двигуном 1.6 MPI нового покоління EA211 на 110 к.с. та автоматичною КПП.

Серійно в цій базової комплектації присутня цифрова панель приладів Digital Cockpit Pro (10 дюймів), безключовий запуск двигуна Keyless Start , адаптивний круїз-контроль, бездротова зарядка для смартфона, парктронік спереду та ззаду та багато інших корисних для водія та пасажирів асистентів та функцій. Тож Golf вкотре формує ціле покоління автомобілів, завдяки цифровим інноваціям, динамічному дизайну та відчутній простоті використання.

Ціни на Golf 8 Life стартують від 717 776 грн., з середини травня відновлено кредитування від фінансових партнерів за умовами від 0,01% річних та зі строками кредитування до 7 років. Бронювання вже відкрито!

В наявності очікуються автомобілі в серійній комплектації Life та з вже встановленими виробником Volkswagen у Німеччині додатковими опціями.

На сайті автоцентрів «Атлант-М» в Києві можна дізнатися більше про модель, комплектації та подивитися онлайн-презентації та відео-тести Golf. 

Golf 8 Life – легенда у 8-му поколінні та Ваш власний digital-простір!

admin

Наверх