Автофіксації - два роки: в МВС підбили підсумки роботи системи > Gercek Tesisat

Автофіксації – два роки: в МВС підбили підсумки роботи системи

Система автоматичної фіксації в Україні 1 червня відзначила два роки успішної роботи. За цей час система охопила 25 міст та 16 областей держави.

Протягом двох років до системи фіксації підключили 270 стаціонарних приладів контролю, а також вивели на дороги 4 спецавтомобілі «Фантом». Наразі працюють 128 стаціонарних технічних засобів. До війни система охоплювала 25 міст та 16 областей держави, однак на сьогодні вона працює у 20 містах та 10 областях держави.

Варто зазначити, що за весь період функціонування системи працівниками поліції винесено понад 4,2 млн постанов про адмінправопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі, й сплачено понад 800 мільйонів гривень штрафів.

Відповідно до оприлюднених даних, у місцях, де понад рік функціонували камери автоматичної фіксації на території Києва та Київської області, кількість ДТП із загиблими та/або травмованими знизилась майже на 65% (у порівнянні з середнім показником за минулі три роки).

«Автофіксація має безпосередній вплив на зниження рівня аварійності, зменшення тяжких наслідків ДТП та слугує превенцією щодо недопущення порушень Правил дорожнього руху на вулично-дорожній мережі. Запуск системи у 2020 році дозволив зберегти життя та здоров’я наших громадян та зменшити ризик зазнати травм та матеріальних збитків», – зазначив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

В майбутньому систему планують розширити – збільшиться кількість стаціонарних камер, фантомів і фіксації видів правопорушень.

admin

Наверх